+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/tpu_film_extrusion_line-55.jpg
  • /upfile/2019/02/27/20190227091942_208.jpg

Linja e nxjerrjes së filmit TPU

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

Fleta TPU (poliuretani termoplastik) ka karakteristikë të shkëlqyeshme të tensionit të lartë, forcë të madhe tërheqëse, qëndrueshmëri të mirë,

rezistencë ndaj plakjes, mjedisore jo toksike, antimikotike dhe antibakteriale, rezistencë ndaj konsumit dhe korrozionit, biologjike

pajtueshmëria. Përdoret gjerësisht në fushën e këpucëve, rrobave, lodrave të mbushura me ajër, pajisjeve sportive mbi ujë dhe nënujore,

pajisje mjekësore, pajisje fitnesi, material për sediljet e makinës, ombrellë, çantë bagazhi, xham antiplumb, material paketimi.

Linja e prodhimit miraton nxjerrjen dhe kalibrimin e rulit me trashësi fletë 0.05-2mm dhe gjerësi 1000-2000mm,

të cilat mund të prodhojnë produkt transparent, me ngjyrë dhe të përbërë.

Parametrat kryesore teknike: 

 

 

Model

 

Gjerësia e produkteve (mm)

 

Trashësia e produkteve (mm)

 

Kapacitet (kg / h)

JWS120 / 36

1000-2000

0.05-2.0

200-300

JWS130 / 36

1000-2000

0.05-2.0

300-400

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI