+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/twin_screw_dyer_free_vented_pet_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/03/01/20190301155506_651.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161120_645.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229161131_388.jpg

Linja e nxjerrjes së fletëve PET me vidë binjake pa varkë

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Mirë
Certifikim: CE ISO
Sasia minimale Rendit: 1
Koha për dorëzim: Ditë 110
Kushtet e pagesës: 30% parapagim nga T / T, 70% pushim para dërgesës nga T / T.
HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

 Përshkrim:

JWELL develops the parallel twin screw extrusion line for PET sheet, this line equipped with degassing system, and no ngneed drying and crystallizing unit. The extrusion line has the properties of low energy comsuption, simple production process and easy maintenance. The segmented screw structure can reduce the viscosity loss of PET resin, the symmetrical and ightenthin-wall calender roller highten the cooling effect and improve the capactity and sheet quality. Multi components dosing feeder gecan control the percentage of virgin material, recycling material and master batch precisely, the sheet is widely used for thermoforming packaging industry.

 

Parametrat kryesore teknike: 

Model Shumë shtresë Shtresë e vetme Shumë efikas
Specifikimi i ekstruderit JW75&36/40-1000 JW75/40-1000 JW95&52/44-1500
Trashësia e produktit 0.15-1.5mm 0.15-1.5mm 0.15-1.5mm
Fuqia kryesore motorike 110kw / 45kw 110kw 250kw / 55kw
Kapaciteti maksimal 500kg / h 450kg / h 800-1000kg / h

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI