+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/upvc-water-supply-.jpg
  • /upfile/2021/08/12/20210812163925_900.jpg
  • /upfile/2021/08/12/20210812163949_821.jpg
  • /upfile/2021/08/12/20210812164000_338.jpg

Furnizimi me ujë dhe tubi i kullimit UPVC dhe Linja e nxjerrjes së tubave të mbrojtjes elektrike CPVC

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
The PVC pipe extrusion line is developed by Jwell based on European advanced technology and R&D experience of the plastic pipe machinery for more than 23 years . It can produce water supply , drainage, cable protection pipes and pipe range from 16mm to 1000mm
 
The Mian process of PVC production is as follow:
PVC powder + additive → mixing → screw feeding → twin screw extruder → mould and calibrator → vacuum forming → haul off unit → cutting machine → stacker→ Belling machine

 

Karakteristikat e makinës:
1. Advanced SIEMENS computer control system(PLC) or OMRON temperature meter control system for your choice
2. The high output and the high quality of pipe are obtained by the combination of special designed JINHAILUO screw and barrel
3. High torque precise gearbox and AC frequency conversion or permanent magnetic servo motor can ensure high output and low energy consumption in long run ;
4. Optimized mold and calibrator can ensure high quality pipe ;
5. The haul off unit equipped with servo motor ensures wide traction range, high precision synchronous operation and it adopts digital communication interface with extruder ;
6. Saw cutter, planetary cutter and non-dust cutter for your choice
7. Changing some parts of the line can also M-PVC pipe, C-PVC pipe, inner spiral wall pipe, inner hollow wall pipe, formed core pipe and multi layer pipe.
8. Conical twin screw extruder and parallel twin screw extruder for your choice

 Specifikimi i makinerisë

Jo. Modeli i makinës extruder Fuqia kryesore e motorit (kw) Diametri i tubit (mm) Kapaciteti (kg / orë) Vërejtjet
1 MFH-PVC32S MFH65/132 37 16-32 200-250 Four pipes
2 MFH-PVC63S MFH65/132 37 20-63 200-250 Tuba të dyfishtë
3 MFH-PVC110S MFH80/173 75 63-110 400-500 Tuba të dyfishtë
4 MFH-PVC160 MFH65/132 37 50-160 200-250
5 MFH-PVC200 MFH65/132 37 50-200 200-250
6 MFH-PVC250 MFH80/156 55 75-250 300-400
7 MFH-PVC315 MFH80/156 55 110-315 300-400
8 MFH-PVC450 MFH92/188 110 160-450 600-700
9 MFH-PVC630 MFH92/188 110 315-630 750-850
10 MFH-PVC1000 MFH110/220 160 500-1000 1000-1200

 

Zbatimi i tubit

Metodat e lidhjes së tubave:
Socket connection
Fitting connection

Prezantimi i kompanisë:
Jwell company is one of the biggest manufacturers of plastic extrusion machinery in the world. The production bases of Jwell company cover about 700,000 square meters and are consisted with 6 main production bases, which are located in Shanghai city where the head office of the company locates, Zhoushan City of Zhejiang Province, Taicang City and Liyang City of Jiangsu Province, Haining city of Zhejiang Province and Dongguan City of Guangdong Province. The company has more than 3000 staffs, about 480 technicians and managing staffs among them. And thanks to the high quality research and development groups, experienced electrical and mechanical engineers, advanced machining bases and qualified workshops of the company, we sell more than 2500 advanced extrusion lines every year and export to more than 100 countries.

fabrikë

Ekipi i marketingut

Shërbimi pas shitjes:

1. Periudha e garancisë është 1 vit dhe shërbimi është i disponueshëm gjatë gjithë jetës. Kostoja e komponentëve të thyer do të mbulohet nga blerësi, por gjatë periudhës së garancisë, kostoja e komponentëve të thyer do të mbulohet nga shitësi, përveç pjesëve të thyera lehtë dhe pjesëve të dëmtuara për arsye njerëzore.
2. Eksperti ynë do t'i përgjigjet çdo pyetjeje brenda 24-48 orëve dhe do të zgjidhet sa më shpejt të jetë e mundur
3. Blerësi mund të dërgojë inxhinierë në kompaninë tonë JWELL për trajnim
4. Ne furnizojmë dokumentet e plota teknike dhe vizatimet përkatëse të komponentëve elektrikë në kinezisht dhe anglisht
5. Ne do të dërgojmë teknikë të mjaftueshëm në kompaninë e blerësit për instalimin dhe vënien në punë të makinerive. Kostoja e shkaktuar nga teknikët e shitësit në vendin e klientit (përfshirë biletën e udhëtimit ndërmjet Kinës dhe vendit të Blerësit, trafikun në brendësi, tarifat mjekësore, akomodimin, darkën dhe kështu me radhë) do të mbulohen nga blerësi

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI