+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/water_drainage_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229162000_365.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229162011_355.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229162024_414.png

Linja e nxjerrjes së fletës së kullimit të ujit

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

Isshtë bërë nga materiali HDPE, forma e tij ka një konveksitet konik, ka funksionet e kullimit dhe ruajtjes së ujit,

dhe ka karakteristikat e ngurtësisë së lartë dhe rezistencës ndaj presionit.

 

Parametrat kryesore teknike: 

Model

JWS-120

JWS-150

gjerësi (mm

2000 mm-3000 

2000 mm-5000 

trashësi (mm)

0.5-3.0 

0.5-3.0 

kapaciteti (kg / orë)

600 

1000 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

 

Përparësia konkurruese:

Metoda tradicionale e kullimit është përdorimi i tullave dhe guralecëve për kullimin. Pllakat e kullimit zëvendësojnë metodat tradicionale të kullimit,

duke kursyer kohë, energji dhe investime, dhe duke zvogëluar barrën mbi ndërtesat.


Aplikacion:

Për ndërtesat nëntokësore ose gjelbërimin e çatisë. E veshur me material gjeomembranor,

ka karakteristikat e kullimit, të papërshkueshëm nga uji, të papërshkueshëm nga lagështia dhe ventilimi.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI