+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pe-38.jpg

WPC (PP, PE, PVC) Linja e nxjerrjes së profilit të drurit-plastikës

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Në ditët e sotme, metoda me dy hapa përdoret aktualisht, aplikimi i një granule të dyfishtë ose dy ekstruder të përdorimit të përgjithshëm, dhe më pas produktet e nxjerrjes së ekstruderit me kon të dyfishtë ose me një vidë, të përdorura kryesisht në dysheme të brendshme ose të jashtme, parapet, tabaka, siç janë produktet e nxjerrjes së plastikës PE.

Përparësitë: funksionim i thjeshtë, kërkesa më të ulëta në nivelin e përgjithshëm teknologjik dhe pajisje të përpunimit dhe pajisjeve të nxjerrjes sesa në një hap, dhe gjithashtu investime më të vogla në pajisje relativisht.

 

specifikimet: 

Model

Specifikimi i vidës (mm)

Fuqia kryesore e motorit (kw)

Kapacitet (kg / h)

SJZ65

65 / 132

37

150-180

SJZ72

72 / 152

45

220-300

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI