+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/pc_pmma_optic_sheet_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së fletëve XPS

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Ajo ka një strukturë të përsosur të huallit me qeliza të mbyllura dhe aktualisht njihet si një material izolues termik. Bazohet në rikuperimin e kokrrizave të pllakave të polistirenit EPS si lëndë e parë kryesore. Produkti prodhohet me nxjerrje, stilim, vizatim dhe prerje. Dendësia, thithja e ujit, përçueshmëria termike dhe koeficienti i përshkueshmërisë së avullit janë më të ulëta se llojet e tjera. Materiali izolues në formë pllake ka karakteristikat e forcës së mirë, peshës së lehtë, hermetizimit, rezistencës ndaj korrozionit, kundër plakjes, çmimit të ulët, etj., Dhe përdoret gjerësisht në sistemet e izolimit të çatisë; muret e magazinave të ftohta, kazermat, depot e grurit dhe ndërtesat civile Izolimi termik; ndërtimi tokësor i pistave të aeroportit, shesheve; punime civile për rrugë dhe hekurudha; sisteme ndarëse për ndërtesa, ndërtesa zyre, fabrika, etj.

Pajisjet XPS kanë dy lloje makinash shtrydhëse me një vidë të vetme dhe makinë shtrydhëse me një vidë me seri të dyfishtë. Specifikimet janë: Φ135 /Φ

150 seri makinash nxjerrëse me vida të vetme dhe Φ75 /Φ150 të njëjtin drejtim të sheshtë seri të dyfishtë të vetme vidë nxjerrje ft makinë. Makina shtrydhëse me dy vida mund të përpunojë përbërës të përbërë nga shumë përbërës për shkak të efikasitetit të shkëlqyer të përzierjes.

Njësia e shkumëzimit CO2 e sapo zhvilluar e Jwell përdor CO2 në vend të Freonit dhe butanit për të prodhuar pllakë të ekstruduar XPS, e cila është e gjelbër dhe miqësore me mjedisin dhe me kosto të ulët.

 

specifikimet: 

Model

XPS135/150

XPS75/150

extruder

Ф135 / 32

Ф150 / 34

Ф75 / 40

Ф150 / 40

fuqia motorike

75 / 90kw

55 / 75kw

90kw

55 / 75kw

Gjerësia e produktit

600-1200mm

600-1200mm

Trashësia e produktit

20-120mm

20-120mm

kapacitet

M200m3/ditë

M300m3/ditë

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI