+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/yf-series-pepp-and-wood-pvc-and-wood-foamed-panel-extrusion-line-57.jpg

Linja e nxjerrjes së panelit të serive YF PE, PP dhe druri, PVC dhe druri (i shkumëzuar)

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Nxjerrësi i kësaj linje ekstrudimi është ekstruderi konik me dy vida SJZ92 i projektuar posaçërisht, ky ekstruder është i pajisur me matës të kontrollit të temperaturës të cilët kanë përparësitë e kontrollit të temperaturës me precizion të lartë, të lehtë dhe të besueshëm operacion. Tabela e kalibrimit të vakumit e pajisur me pajisjen e fortë ftohëse e cila siguron efektin e ftohjes. Vemje Njësia e tërheqjes së tipit, e pajisur me motorin dhe inverterin e saktë të zvogëlimit të shpejtësisë, ka përparësitë e arsyeshme strukturë, forcë tërheqëse e fuqishme dhe e qëndrueshme. Prerësja ka efekt të besueshëm dhe të saktë të prerjes. Stacker ka të luajtshme karrocë për grumbullimin dhe shtresë mbrojtëse prej gome të bërë posaçërisht për të parandaluar gërvishtjen e produktit. Rryma e poshtme  pajisjet e kësaj linje nxjerrjeje përdorin kompjuterin e programueshëm ose sistemin kontrollues të prodhuar në shtëpi për qëndrueshmëri dhe besueshmëri
operacion.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI